BOX_DORN.jpgBOX_SOLARIUM.jpgBOX_AKTUALITY.jpgBOX_KONTAKT.jpgBOX_FACEBOOK_2.jpg

 

 

Aktuality

 

Solárium má novou provozní dobu a to tak, že návštěvy jsou  na objednání po telefonické domluvě na čísle 737 275 501  Děkujeme za pochopení a přejeme krásné zimní   dny. :-)

SOLÁRNÍ KOSMETIKA JE PRO VÁS NYNÍ DOSTUPNĚJŠÍ....      MÁTE 40% SLEVU NA VYBRANÉ  DRUHY !!!

 

V případě, že jste objednaní na masáž a bez předešlé omluvy se nedostavíte(24 hodin), budeme Vám účtovat masáž jako kdyby jste jí absolvovali. Tento čas totiž můžeme věnovat někomu, kdo o to velmi stojí. Děkujeme za pochopení.


Neustále zlepšujeme naše služby studiem, abychom mohli být pro Vás co nejlepší pomocí. Proto jsem absolvovala další fyzioterapeutický kurz FORMA FUNKCE FACILITACE  u úžasné paní,  dcery pana Docenta Karla Lewita-obor neurologie,myoskeletární medicína, Clary Marie Heleny Lewitové.

Pro kvalifikovanější vstup ve své práci jsem v roce2009-2013 absolvovala čtyřleté studium psychologie  v Brně na Fil. fakultě, ale také jsem v roce 2013 úspěšně ukončila celoroční studium Vyšší odborné zdravotnické školy-Bílá Vločka - masér ve zdravotnictví.

 

Další novinkou je KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE , podrobnosti  na www stránkách jsou  ve výstavbě.

PERMANENTKA - BODYTER   ,     PRESOR

Permanentka na BODYTER 10+2 cena 5.500,- Kč

Ušetříte 2.500,- Kč

Permanentka na PRESOR  10 terapií  1900,- Kč

Ušetříte 600,-Kč

 

 

SOLÁRIUM

Máme nové trubice !!! - Splňujeme normu EU

 

PŘEDNÁŠKA O KARMĚ - NOVINKA

Dne 6.12. 2013 od 17:00 do 19:00 bude v hotelu VIVA - České Budějovice přednáška pana Reidla "O Karmě" Tété téma si  vyžádli klienti, kteří pravidelně docházejí  na naše přednášky v rámci  vzdělávání. Pan Reidl přednášel již i v CHicagu, kde měl velký úspěch.  Touto přednáškou  se můžete dovědět, co je příčinou  Vašich problémů, zádrhelů, které Vás zužují, trápí a to ať už  jsou psychického  nebo  fyzického charakteru. Všechno  v našem životě má  PŘÍČINU. Nic se neděje jen tak,  náhodou, jak  si  mnohdy lidé mylně vysvětluji.

-vstupné na přednášku  je 70,- Kč, Každá vstupenka je opět slosovatelná o produkty k harmonizaci organismu v hodnotě 2000,-

-občerstvení ZDARMA. Po přednášce bude jako vždy volné místo por diskusi. Do pátku 6.12.. 2013 - 10:00 hod si můžete rezervovat vstupenky na tel. č. 737 275 501  PROTOŽE MÁME POUZE OMEZENÝ POČET MÍST.

Těšíme se na Vás v příjemném prostředí.

 

MĚŘENÍ PŘÍSTROJEM  OBERON

V případě jakýchkoli dotazů či objednání volejte ve večerních hodinách( 20:00) na tel. 737 25 501 


Oberon dokáže
• Vyhodnotit komplexně stav zatížení organismu
• Zjistit stav jednotlivých orgánů
• Zjistit patologické poškození tkání v současnosti
• Určit, jakými nemocemi může být organismus ohrožen v budoucnosti – genetické predispozice
• Zjistit stav i míru zatížení mikroorganismy, viry, bakteriemi a plísněmi v organismu
• Vyhodnotit míru jejich vlivu na nalezené patomorfologie a míru procentuálního zlepšení při jejich odstranění
• Vyhodnocuje návrh léčby a dokáže ukázat procentuální zlepšení
Možnost METATERAPIEVytvořte si vlastní štítek

 

Komentáře

Renata Kartáková

2014-03-09 22:18

Děkuji za tak krásná slova, Martinka je moje malé sluníčko.....ALE MUSÍM ŘÍCT, ŽE JÁ JSEM JEN TAKOVÝ UKAZATEL, JEN RADÍM, OBČAS NĚCO NĚKAM POSUNU....UKÁŽU JEN CO MAJÍ JAK DĚLAT, NA CO SE ZAMĚŘIT. TU NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PRÁCI UDĚLALA MAMINKA A TAŤKA .... oni masírují , hlídají co hlídat mají.. vždyť jsou s Martinkou 24 hodin denně :-) Tím jak Martinka roste, mění se zátěž na tělo, klouby, svaly a tak je nutné se občas vidět,(ted tak po dvou měsících, maminka je šikovná) doladit její vývoj a pomoct jí aby vyrostla bez bolesti a soustavného pláče jako když jsme se potkaly.. Děkuji Martince za skvělou spolupráci :-) a samozřejmě rodičům za důvěru.. S láskou Renata Kartáková.
Jana a Jan Veselíkovi

2014-03-09 21:01

Radost na pokračování:
Jak už jsme v roce 2012 psali, navštěvujeme s naší Martinkou (teď jí jsou 2 roky) už od 3 měsíců Klub zdraví Jupiter - paní Kartákovou. První důvod byl rovnání páteře, která byla zahnutá do tvaru rohlíku. Dnes již můžeme napsat BYLA, protože páteř je již rovná, díky peči paní Kartákové. Martinka běhá a raduje se ze života. Nyní řešíme trochu dovnitř vytočené nožičky a tvar mírně do X. Je zajímavé, že přístup ortopeda i neurologa je stený - vše je v normálu, ono se to srovná a když ne, tak to budeme řešit později. S paní Kartákovou na tom stále pracujeme a na základě předchozích vynikajicích zkušeností věříme v dobrý konec.
Mnohokrát díky za úžasný přístup.
Veselíkovi
Irena

2013-10-17 12:45

Dcera měla po pohlavním styku vždy v břiše velké bolesti trvající dva dny. Lékař - gynekolog doporučil operaci- že bude mít asi srůsty. Na žádné operaci předtím nikdy nabyla!! Vyhledali jsme pomoc u pí. Kartákové, která zjistila špatnou polohu kostrče. Srovnání trvalo 10 - 15 min a bolesti se již nikdy (1,5 roku) neopakovaly!! Velmi děkuji a hlavně to píšu pro ženy, které mají podobné potíže!! lecos jde i bez složitých operací a dalších poškození!!
Irena

2013-10-17 12:35

Měla jsem od mládí skoliózu (45 let), pak se přidali i bolesti zad a kyčlí. Díky Dornově metodě správně nasazená kyčel přestala bolet a bolesti zad jsou jen občasné. Díky paní Kártákové.
Renata Kartáková

2013-01-30 13:17

Vážení přátelé,
velice Vám všem děkuji za tak krásná slova. Jsem moc ráda, že mohu pomoci tam kde je potřeba. Jste mým Sluncem na planetě Zemi. Jsou v mém světě i takoví lidé, kterým bych tak ráda pomohla a oni třeba nechtějí, protože mi nevěří, titul v dnešní době znamená mnoho. Pak jsou i takoví lidé, co si jen stěžují a vlastně si ve své bolesti jen libují, ti nechtějí v hloubi duše žádnou pomoc. Chtějí být jen středem pozornosti a tam zůstat a vlastně jim nedochází, že středem pozornosti být mohou i jinak. Je těžké pomáhat takovým lidem.
Ale i tak jsem ráda za svůj život vedle Vás všech a děkuji NAHORU ŽE JSEM PROSTŘEDNÍKEM NĚČEHO TAK KRÁSNÉHO- SÍLY UZDRAVENÍ.

DALŠÍ NÁDHERNÉ KOMENTÁŘE JSOU V KATEGORII - KOMENTÁŘE K NAŠÍ PRÁCI.

Pokud se někdo z Vás bude chtít také podělit se svou radostí, prosím vkládejte komentáře do kategorie- Komentáře k naší práci. Velmi Vám děkuji a přeji jen sluníčkové dny. Renata Kartáková
Mirka Kambová

2013-01-25 22:25

Poděkování
Moje poděkování patří především dvěma lidem, kteří se stali dalšími perlami na šňůře mého života, paní Renatě Kartákové a panu Karlu Reidlovi.
Je to přesně rok, co jsem se poprvé setkala s panem Reidlem na jeho přednášce. Jedno téma se týkalo léčby výhřezu ploténky. Tehdy by mě ani ve snu nenapadlo, jak cenné informace jsem dostala a jak zásadně mi pomohou v mém rozhodování….
Cokoli se stane, stane se z nějakého důvodu. Mým důvodem, proč jsem se před třemi týdny dostala na nemocniční lůžko, byla ignorace vlastního těla, které mě už nechtělo přesvědčovat o tom, že relaxace a odpočinek jsou součástí správného bytí a potrestalo mě akutním výhřezem ploténky L5/S1 s útlakem kořene L5 vlevo. Po 20 nepříjemných hodinách strávených v nemoci, což popisuje má sestra Jana Z. v předchozím komentáři, jsem úpěnlivě kontaktovala pana Reidla a paní Kartákovou. Ta mi okamžitě nabídla pomocnou ruku a já jsem se jí s bezmeznou důvěrou chytila. Znovu vzpomínám na její telefonát s panem neurochirurgem, kterého absolutně odzbrojila svou profesionální úrovní. Jsem jí nesmírně vděčná, že mě ušetřila od operačního zákroku, kterým mi pan neurochirurg neslíbil 100% pozitivní výsledek. Pouze jakousi „berličku“. V opačném případě mi hrozil ochrnutím nohy.
Nedokáži slovy vyjádřit mé pocity, které jsem měla během těch 24 hodin strávených v úžasné péči a komfortu paní Kartákové. Pomocí masáží, Dornovy metody a její usilovné práce na mé „schránce“, mi ulevila od trýznivé bolesti a ploténce pomohla zpět na své místo. Neuvěřitelné že? Ale je to skutečnost!
Panu Reidlovi moc děkuji za každodenní kontroly, konzultace a dodávání potřebné energie. Nemohu opomenout ani významnou pomoc bylinných produktů, které mi byly doporučeny paní Kartákovou a panem Reidlem. Můj zdravotní stav se neustále zlepšuje.
Všem doporučuji navštívit Klub zdraví Jupiter a svěřit své problémy do rukou těchto výjimečných osob.
Jana Z.

2013-01-24 22:19

Chtěla bych se s vámi všemi podělit o bolest, bezmoc, ale i radost a nevšední zážitek, který jsem prožila vedle své sestry.
Moje sestra byla před nedávnem, ve večerních hodinách akutně hospitalizovaná pro nesnesitelnou bolest zad (jedinou polohou byla poloha na čtyřech – absolutně nemohla ležet na zádech) v nemocnici.
Byla odeslána na magnetickou rezonanci, i přes její krutou bolest, kde byl okamžitě zjištěn výhřez ploténky.
Bolest, kterou lidé s tímto nálezem prožívají, si asi těžko dovedeme představit. Během noci se měla rozmyslet, zda podstoupí operaci či ne. Samozřejmě tento tlak na psychiku je sám o sobě velkou zátěží. Ráno ji navštívil neurochirurg a sdělil jí, že odpoledne by ji chtěl operovat, jinak by došlo k ochrnutí nohy….Diagnóza zněla: AKUTNÍ OPERACE PRO VÝHŘEZ DISKU L5/S1 S ÚTLAKEM KOŘENE L5 VLEVO.
Sestra nechtěla tuto skutečnost přijmout a vyprosila si ještě hodinu na rozhodnutí, i když v hloubce duše už byla rozhodnutá. Potřebovala pouze slyšet názory jiných a hlavně názor léčitele pana Karla Reidla a fyzioterapeutky paní Renaty Kartákové, jejichž Klub Jupiter zdraví navštěvuje.
Po konzultaci a bleskové nabídce jejich pomoci se definitivně rozhodla odříct operaci. Musím podotknout, že došlo také k telefonickému kontaktu paní Kartákové s neurochirurgem. Krátce ho cituji: „Když se na to cítíte….“, prostě nedokázal přijmout jinou cestu, než skalpelem.
Hodinu poté se moje sestra ocitla v péči paní Kartákové. Nevím, ale tuším, co se tam odehrávalo. Moje sestra prožila odpoledne, noc a následují ráno na masážním lůžku paní Kartákové v nepřetržité péči a plotýnku má tam, kde má být!, Dornovou metodou.
Sestře přeji plné zdraví, totéž všem! Ale budu trochu sobec. Pro nás lidičky si přeji takové „Renatky, Karly a jejich asistenty, kteří pracují srdcem a se zlatýma rukama, kdykoli, když druzí potřebují, bez toho, že jim „končí směna“.
Nevěřila bych, kdybych to vše prostřednictvím sestry neprožila. Veliký obdiv a dík Vám!
Ne vždy je nutné řezat…Jana Z.
Jana a Jan Veselíkovi

2012-09-10 11:42

Dobrý den. Po vlastní dobré zkušenosti s Dornovou metodou, která mě zbavila bolesti v zádech při každé větší zátěži jsem se rozhodl paní Kartákovou poprosit o pomoc pro naše sluníčko Martinku.
Chodíme s ní do Jipitera už od jejich cca 3 měsíců a vidíme veliké pokroky v tom, jak se postupně rovná její původně doprava ohnutá páteř.
Přístup paní Kartákové k naší Martince je opravdu úžasný (třeba v porovnání s bleskovou prohlídkou u většiny lékařů). A věříme, že je to tak ke všem dětem i lidem. Chceme moc poděkovat za naší malou Martinku, které je nyní 6 měsíců a na všechno se krásně usmívá. Jana a Honza V.
Radka

2012-09-07 08:42

Do klubu Jupiter jsem dojížděla na Dornovou metodu až z Ostravy. Děkuji paní Kartákové, že mi moc pomohla s páteří a napravila to, co se podařilo napáchat panu Dunovi v Havířově, který také "léčí" Dornovou metodou. Po návštěvě u něj jsem měla dlouhodobě silné bolesti v bederní páteři, už jsem ani nedoufala, že se může můj stav zlepšit. Nyní se cílím mnohem lépe a musím konstatovat, že rehabilitace u paní Kartákové byla úplně o něčem jiném. Všem doporučuji!
Ivana S.

2012-09-06 12:50

Dobrý den!Já i manžel chodíme k pí. Kartákové a jejímu týmu již asi rok. Až tady jsme pocítili, že není masáž jako masáž!!! Manžel běhal po doktorech s trávicími potíži, nespal, bál se jíst aj.. Když doktoři vidí na papíru veškeré testy v pořádku, řeknou Vám že jste zdraví. Vše bylo od špatné páteře. Pravidelné rehabilitace zde a Dornova metoda, neocenitelné rady mu pomohly. Děkuji Všem a chválím, kudy chodím!
Renča

2012-08-17 20:04

Díky p. Kartákové a p. Reidlovi se mi podařilo otěhotnět. Navzdory původní diagnóze lékaře, že trpím anovulačními cykly. Nyní vedle mě leží 3 měsíční holčička, která nám dělá samou radost :-) doporučuji všem!
Zdeněk

2012-07-27 19:59

Dobrý den.Dojíždim do klubu Jupiter na rehabilitace(Dornova metoda),mam problémy s páteří.Už jsem nedoufal tomu,že mě někdo pomuže.Sám pocituji velké zlepšení.Děkuji paní Renatě Kartákové a celému týmu s klubu Jupiter.Všem doporučuji,s pozdravem Zdeněk Kubař