BOX_DORN.jpgBOX_SOLARIUM.jpgBOX_AKTUALITY.jpgBOX_KONTAKT.jpgBOX_FACEBOOK_2.jpg

 

 

Masáže

Anticelulitidní zábal

 

Umění zábalu - kombinovaná kosmetická bandáž.

Celé ošetření se skládá ze dvou etap: přípravné fáze (nanášení krému) a vlastní terapie (tlaková bandáž).

První fáze spočívá v nanášení speciálního krému, který obsahuje aktivní látky, jako jsou výtažky z břečťanu, lískových ořechů či zázvorový a skořicový olej. Právě skořice v přípravku dominuje natolik, že se zábalu často říká skořicový. 

Krém má dva úkoly: zlepšit buněčný metabolismus (spalování tukových zásob) a podpořit krevní oběh (a tak stimulovat odvod zplodin látkové výměny). 

Skořicový krém sám o sobě nemůže způsobit žádný úbytek tuku nebo zlepšení vzhledu pokožky. Je totiž třeba, aby toxiny a odpadní látky z buněk byly odvedeny z těla systémem, který je k tomu určený - to zajišťuje druhá etapa techniky, bandáž. 

Výsledkem je stálý a rovnoměrný tlak na všechny ošetřované části těla. Tlak, který vyvíjí fólie zvenku, způsobuje nárůst vnitřního tlaku v mezibuněčném prostoru. Tímto jsou lymfatické a krevní cévy připraveny odvádět přebytečné tekutiny spolu se zplodinami látkové výměny. 

Před procedurou i během celé kúry dbáme na dostatečný příjem tekutin. Jejich nedostatek ve vazivu negativně ovlivní výsledek. 


Termoaktivní anticelulitidní zábal:

 

  • Urychluje spalovaní podkožních tuku
  • Úbytek na objemu
  • Anticelulitidní zábal zpevňuje pokožku
  • Zeštíhluje a modeluje postavu
  • Zlepšení vzhledu pokožky postižené celulitidou