KARDIVAR

Poradna mitochondriální a bioregulační medicíny

!! Zájemci se musí objednat !! Každé sezení trvá cca 20 min.

Vyhodnotí: (pomocí přístroje KARDiVAR)

• Velmi rychlou a komplexní informaci o celkovém zdravotním stavu organismu s možností jeho dlouhodobého monitoringu (srovnávání)
  • Funkční stav organismu a jeho schopnost adaptace
    - jak na tom doopravdy jsme, zda jsme skutečně tak mladí, jak vypadáme
  • Stupeň napětí (aktivity) regulačních systémůorganismu, zejména funkčnost různých částí -autonomního (vegetativního) nervového systému (ANS)
  • Vliv autonomního nervového systému k udržení stability vnitřního prostředí, vliv na jednotlivé orgánové soustavy a jeho schopnost adaptace organismu ke změnám vnitřního a zevního prostředí měření adaptačních schopností organismu a vzniku rizika onemocnění, neboť právě snížení adaptačních schopností organismu je hlavním faktorem při rozvoji choroby. Čím jsou nižší funkční rezervy organismu, tím více se zvyšuje napětí regulačních mechanismů, aby se zajistily přiměřené energetické a metabolické funkce systémů a orgánů.
  • Analýzu variability tepové frekvence (HRV – Heart Rate Variability), která je určena ke sledování odchylek v intervalech mezi jednotlivými stahy srdce. Naměřené hodnoty těchto odchylek ukazují, jak je vnitřní prostředí a funkce organismu řízeno autonomním nervovým systémem. Díky tomu lze stanovit funkční změny v organismu o mnoho let dříve, než se tyto změny stanou strukturálně nevratnými a objeví se „problém“ – nemoc. Jinými slovy lze tedy říci že jde o diagnostiku zdravotního stavu ještě před nástupem symptomů choroby – donosologická diagnostika.
  • Každý měsíc nebo za dva měsíce si můžete nechat zkontrolovat zlepšení svého zdravotního stavu

Tato metoda je:

• plně objektivní