BOX_DORN.jpgBOX_SOLARIUM.jpgBOX_AKTUALITY.jpgBOX_KONTAKT.jpgBOX_FACEBOOK_2.jpg

 

 

Komentáře

Lenka Horká

2015-08-04 11:19

Dobrý den, rádá bych všem z centra zdraví jupiter opravdu od srdce poděkovala, zejména tedy p.Kartákové, která si mě doslova vypiplala a věnuje se mi opravdu obdivuhodným způsobem.
Mé problémy se zády začaly v 11 letech idiopaticka skolioza přes 30 stupnu zakřivení, korzet do mych 19 let jednoduše peklo i přes mé cvičení se nedostavily výsledky, které jsem očekávala ale do mých 20 let byla záda, skorem bez bolesti. Bohužel před rokem začaly ukrutné bolesti hlavy zánět v těle a záda přestali zvládat situaci, organismus byl naprosto rozhozený závratě zvracení migrény bolesti očí, doktoři opravdu nevěděli co mají dělat. Každodenní infuze nepomáhaly na neurologii podezření na zánět mozkových blan, poté lumbální punkce do mých už již tak zničených zad. Následná hospitalizace na infekčním oddělení , což bylo naprosto zcestné rozhodnutí mého lékaře. Tři měsíce jsem byla naprostý ležák a už jsem to vzdávala i po psychické stránce jsem na tom byla mizerně. Díky bohu za informace o paní Kartákové to v jakém stavu mě tam vezli z nemocnice vsadila jsem na p. Kartákovou vše...bylo to moje nejlepší rozhodnutí v životě. Zachránila mi doslova život v mých 22 nebýt jí, tak už je ze mě invalidní člověk. P. Kartáková je člověk na svém místě, našla jsem u ní záchranu oporu porozumění pěči kterou Vám nedají troufám si říct opravdu nikde, je naprosto profesionální a špička ve svém oboru. Nyní jsem po roce takřka bez problémů, z p.Kartákové se stala nejen má osobní fyzioterapeutka nýbrž i člověk na kterého se mohu za jakýchkoliv okolností obrátit a zároveň i přítelkyně.

Mnohokrát Vám děkuji
se srdečným pozdravem Horká Lenka
Ivona B.

2015-05-18 07:02

Děkuji celému týmu paní Kartákové za péči nejen o má záda. Při jedné návštěvě jsem zmínila gynekologický problém, který jsem měla téměř celý rok (horší výsledky cytologie). Po nasazení a pravidelném užívání produktů Starlife, které mi p.Kartáková doporučila mám konečně po roce cytologii opět úplně v pořádku. DĚKUJI
MARIE M.

2014-03-19 17:20
2014-03-16
Dobrý den!
Chtěla bych se s vámi podělit o mou zkušenost a zároveň velice poděkovat paní Kartákové a panu Reidlovi. Je mi 78 let a myslím si, že jsem stále dost energický člověk. Minulý rok mě však zastihla příhoda, díky které jsem se málem psychicky zhroutila.
Dlouhodobě jsem trpěla závratěmi, pocitem slabosti až mdlobami. Několika měsíční návštěvy mého obvodního lékaře s pokaždé stejnou odpovědí, „to bude v pořádku, berte tyto léky a uvidíme, to patří k věku, apod.“, mě opravdu neuspokojovaly a pocit nevědomí příčin mého stavu byl sužující. Mé oblíbené kolo jsem byla nucena vyměnit za hůl, abych mohla vůbec udržet rovnováhu. Pak přišel den, kdy jsem zprostředkovaně požádala o pomoc pana Reidla a paní Kartákovou. Předpokládali, že veškeré mé dosavadní problémy souvisí s blokací mého druhého krčního obratle. Bohužel, než jsem je mohla osobně navštívit, zkolabovala jsem a byla odvezena do nemocnice. Devítidenní hospitalizace, vyšetření CT, EKG a ještě další, krom vyšetření páteře, nikam nevedlo. Byla jsem propuštěna a můj stav beze změn pokračoval! Ovšem do té doby, než jsem byla schopna navštívit paní Kartákovou. Díky masážím a následnému srovnání obratlů Dornovou metodou můj problém pominul. Nyní jezdím na kole jako dřív, hůlku už nepotřebuji. Bez bobulí, které mi nakombinoval pan Reidl, díky nímž mám zpět energii, podporují a zlepšují můj stav a bez preventivních masáží už nechci být. Nikdo z mých blízkých nechtěl uvěřit, že bych mohla bez hole zase fungovat, ale opak je pravdou. Chtěla bych všem říct, že věk není omluvou pro zestárnutí! A nevzdávejte se, když lékař řekne, že nemoc k vašemu věku už patří. Ještě jednou za vše moc děkuji.
Blanka

2014-03-10 19:40

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat paní Renatě Kartákové a celému týmu za vstřícnost a perfektní péči. Do péče p. Renaty jsem se dostala od konce listopadu 2013(na doporučení mé známé)s problémy se zády, konkrétně s oblasti bederní páteře.Absolvovala jsem vyšetření CT beder.páteře, kde mi bylo zjištěno výhřez ploténky!! Můj lékař mi dal doporučení na neurochirur.oddělení, kde jsem objednaná na červen 2014 a řekl mi, že mě nejspíš čeká operace. Na nic jsem nečekala a hned jsem se k p. Renatě objednala na masáž. Od té doby co jezdím na masáže a podstoupila jsem Dornovu metodu veškeré bolesti zmizely a myslím jsi, že žádnou operaci nebudu potřebovat!! Sama p. Kartákovou doporučuji dalším klientům.

PS: p. Renato díky moc a přeji Vám hodně sil a na zdi mnoho dalších certifikátů.
Renata Kartáková

2014-03-09 22:34

Děkuji za tak krásná slova, Martinka je moje malé sluníčko.....ALE MUSÍM ŘÍCT, ŽE JÁ JSEM JEN TAKOVÝ UKAZATEL, JEN RADÍM, OBČAS NĚCO NĚKAM POSUNU....UKÁŽU JEN CO MAJÍ JAK DĚLAT, NA CO SE ZAMĚŘIT. TU NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PRÁCI UDĚLALA MAMINKA A TAŤKA .... oni masírují , hlídají co hlídat mají.. vždyť jsou s Martinkou 24 hodin denně :-) Tím jak Martinka roste, mění se zátěž na tělo, klouby, svaly a tak je nutné se občas vidět,(ted tak po dvou měsících, maminka je šikovná) doladit její vývoj a pomoct jí aby vyrostla bez bolesti a soustavného pláče jako když jsme se potkaly.. Děkuji Martince za skvělou spolupráci :-) a samozřejmě rodičům za důvěru.. S láskou Renata Kartáková.
Jan a Jana Veselíkovi

2014-03-09 22:27

Radost na pokračování:
Jak už jsme v roce 2012 psali, navštěvujeme s naší Martinkou (teď jí jsou 2 roky) už od 3 měsíců Klub zdraví Jupiter - paní Kartákovou. První důvod byl rovnání páteře, která byla zahnutá do tvaru rohlíku. Dnes již můžeme napsat BYLA, protože páteř je již rovná, díky peči paní Kartákové. Martinka běhá a raduje se ze života. Nyní řešíme trochu dovnitř vytočené nožičky a tvar mírně do X. Je zajímavé, že přístup ortopeda i neurologa je stený - vše je v normálu, ono se to srovná a když ne, tak to budeme řešit později. S paní Kartákovou na tom stále pracujeme a na základě předchozích vynikajicích zkušeností věříme v dobrý konec.
Mnohokrát díky za úžasný přístup.
Veselíkovi
Marie Gavallérová

2013-02-15 19:16

Poděkování
Vezmu to trošku zeširoka.
Od května r. 2012 mám problémy se zády, konkrétně s oblasti bederní páteře.
Prošla jsem různými vyšetřeními, opakovaně docházela do neurologické ambulance,
kde mě byly aplikovány obstřiky a injekce a do rehabilitačního centra na masáže, baňky,
DD proudy, bahno, posilovací cvičení atd.
Koncem července jsem byla hospitalizována v Jihlavské nemocnici, kde jsem dostala
8x analgetické infúze, 2x ED obstřik a opět jsem docházela do rehabilitačního centra.
Absolvovala jsem CT krční páteře, magnetickou rezonanci jak krční tak bederní páteře, scintigrafii skeletu, to vše od září do prosince se závěrem , že provedená vyšetření neozřejmila etiologii obtíží a nevysvětluje intenzitu udávaných obtíží.
Tyto obtíže nejenže přetrvávaly, ale stupňovaly se.
Byla jsem opět objednána na začátek ledna 2013 na CT malé pánve.
Začala jsem uvažovat o alternativní pomoci a přes moji známou Janu Huryovou jsem se dostala do péče pana Karla Reidla, který Janě dlouhodobě a s výborným výsledkem pomáhá při jejich vážných zdravotních problémech. Pan Reidl zjistil takřka okamžitě můj problém a
nabídl pomoc paní Renaty Kartákové z Klubu zdraví Jupiter v Českých Budějovicích, která praktikuje Dornovu metodu, rehabilitace a regenerace páteře. S výsledky magnetické rezonance stažené na CD jsem se za paní Kartákovou vydala 14.12.2012.Ta ze záznamů na CD a z následného vyšetření páteře a zad diagnostikovala můj problém a tím začalo moje postupné uzdravování, které sice nějaký čas potrvá, ale již nyní cítím prokazatelné zlepšení mého stavu.
Výsledek CT malé pánve z 2.1.2013 (ostrý úhel sacrocogyeálního spojení s téměř horizont. postavením kostrče) jen potvrdil diagnózu paní Kartákové, které stačila prohlídka výsledků z CD magnetické rezonance.
Tímto bych chtěla moc poděkovat paní Renatě Kartákové, panu Karlu Reidlovi a nemůžu opomenout ani jejich spolupracovníka pana Martina Pachlopníka, ke kterému chodím na pomocné masáže tady v Jihlavě.
Jsem ráda, že jsem je poznala a věřím, že zveřejněním této pochvaly o jejich účinné pomoci mohu dát šanci lidem, kteří prožívají něco podobného jako já.
Mají moje upřímné doporučení.
Jana Kumnacká

2013-02-02 09:59

Mám 7letého syna ,který od roka co začal chodit vtáčel nožičku dovnitř.Ortoped mi řekl,že to nic neni a samo se to zpraví.Tak jsme si přes známosti našli jiného ortopeda ,ale také neshledal na synovích nožičkách nic neobviklého.Začli jsme tam pravidelně jezdit,ale nikam to nevedlo.Pak jsem sama začla jezdit k Renatě Kartákové na ,,dornovku" a pani Renata at´ho přivezu.A to bylo ono, měl tu nožičku delší ,tolik let v nevědomí a stačilo tak málo.Tímto ji velmi děkuji a vážím si jí i její práce.
Marta Greńová

2013-02-02 09:41

Pracuji 10 let jako barmanka.Mám často zablokovanou krční páteř,takže jsem byla nucena docházet k lékaři pravidelně na odblokování.Po zkušenosti mé sestry s dornovou metodou jsem to také zkusila.Od té doby co jezdím na masáže k Renatě Kartákové jsem ani jednou nebyla u lékaře.Vřele doporučuji všem a děkuji celému týmu za perfektní péči.
radka ziegell.....

2013-01-31 19:51

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat paní Renatě Kartákové,za vstřícnost a obětavou pěči -mých obou synů.(4 roky a 7 let).Do péče p.Renaty K. jsme se dostali již v roce 2010 kdy synovi bylo 1,5 roku kdy měl problémy s nožičkami .(zakopával o nožičku ,kterou měl vybočenou dovnitř-lékaři na ortopedii mi sdělili ,že tento problém budou řešit až ve 3 letech ,neboť syn je příliš malý i přesto ,že měl bolesti-řešení lékařů podpatek.)P.Renata synovi srovnala délku končetin dornovou metodou ,naučila mě jak mám syna masírovat a dnes nemáme žádný problém.

Nyní se mi zranil na lyžích druhý syn (7 let),lékař-ortopedie udělal rentgen konstantoval nic zlomený ho ,otok kolena tak nožku dáme do sádry ,to jsem odmítla tak dali ortézu-p.doktor na ortopedii se nám věnoval cca3- 5 minut –(.Ihned jsem volala P.Renatě K. a ta synovi srovnala nožičku dornovou metodou-rotace v kyčli ,a zpevnila nožku tejpy.Vše nám vysvětlila a věnovala nám čas.- Syn žádnou ortézu nepotřeboval a po týdnu nemáme žádný problém. p.Kartákové si moc vážíme a děkujeme..

Paní Renato moc děkujeme a přejeme hodně si l jste pro nás sluníčko Radka +Alešek+Péťa

P.S Péťa (4 roky) má další zlatou medaily se sjezdu na lyžích-)
Jana Kumnacká

2013-01-30 17:04

V roce 2002 mi byla diagnostikována skolióza páteře.Následovala rehabilitace a cvičení,bez úspěchu.V roce 2011 rok a půl po druhém porodu začala být bolest nesnesitelná,tak jsem znova začala chodit na rehabilitaci a cvičení.Poctivě jsem cvičila s gumou i míčem,ale bolest byla jěště větší.To bylo to poslední.Takže jsem své cvičení ukončila,s překvapením ,že mě rehabilitační sestra podpořila a chtěla vědět jak po dornově metodě dopadnu.Pani Renatu Kartákovou znám 8 let a pokaždé obdivuji jak tam běhá plná energie.A na zdi je čím dál více certifikátů.Takže po srovnání páteře DM je Vám bezbolestně a skvěle ani nevěříte,že ty záda tak bolely.Děkuji celému týmu za opětovnou péči.
Ladislava Votrubová

2013-01-30 12:13

Moje 14 letá dcera má už dlouho problémy s páteří. Dostaly jsme doporučení od dětské lékařky k odbornému vyšetření do nemocnice v ČB. Po dlouhém čekání v čekárně (i přes to, že jsme byly 3 měsíce objednané) jsem si vyslechla rozsáhlou kritiku, že má dcera skoliózu páteře a že dnešní mládež vůbec nesportuje díky počítačům. Odcházeli jsme se zprávou a doporučením rehabilitace a cvičení. Protože už toto dcera neúspěšně absolvovala, vyžádala jsem si rengen a rovnou jsem dceru objednala k paní Kartákové, protože mě samotné moc pomohla diký Dornově metodě (srovnala mi kostrč, která mě zlobila 20 let) odborníci mi stále říkali, že to už mi nikdo nespraví. A přece se někdo našel :)
Dcera má za sebou také dornovu metodu a bolesti v zádech zmizely. Dokonce má srovnanou pánev, která byla viditelně stočená. Do teď jsem nepotkala nikoho tak zapáleného do své práce, který se neustále učí a hledá nejnovější informace a metody, jak pomoci od bolesti. Možná nemá žádné tituly a diplomy,ale rozhodně má výsledky a to je pro mě důležitější. Jsem moc ráda, že jsem dostala kontakt a doporučení od mé spokojené známé. Sama pani Kartákovou doporučuji dál. Děkuji
Švehla Jaroslav

2013-01-30 11:00

Vážení,

v roce 2011 jsem byl objednán na "Neurochirurgické oddělení" nemocnice České Budějovice, ulice Boženy Němcové k výkonu v celkové anestesii na den 1.3.
Výše uvedenému předcházelo vyšetření MUDr. Martinem Heldem-Ortopedické odd. , MR MR LS pateř, CR RTG kycelních kloubu. Na základě citovaných vyšetření mi bylo sděleno při pohovoru před nástupem na předmětný zákrok, že postoupím celkem (Tři zákroky) operace kde bude provedeno vystužený páteře sešroubováním jednotlivých obratlů s ukotvením do pánevní části.Tento výrok semnou přímo zacloumal. Dlouho jsem zvažoval co dál.
V měsíci lednu 2011 jsem navštívil spolu s manželkou zázračné místo s jménem "KLUB ZDRAVÍ JUPITER" pod vedením paní Renaty Kartákové jsem absolvoval ve dvou měsících několik masáží a na závěr byla provedena modelace páteře a kycelních kloubů. Musím na závěr konstatovat - jsem nevěřící a na zázraky jsem nikdy nevěřil. Po absolvování uvedených procedur a bez operací jsem práce schopný a bez bolestí. Vážená paní Kartáková moc Vám a Vašemu kolektivu děkuji za znovuzrození. Doporučil jsem Váš klub zdraví Jupiter velkému množství kamarádů, kolegů a občanů a ve velké míře se mi dostalo poděkování za doporučení. Já sám se objednávám na měsíc únor ke kontrole mého těla i zdravé tělo má nárok na garanční prohlídku kde budou dotaženy některé mírně povolené šrouby a promazaní pohyblivých ústrojí. Ještě jednou moc a moc děkuji celému kolektivu pod vedením "RENATY KARTÁKOVÉ"
Ps. Kdo nevěří ať tam běží. Tel. na mou osobu 603 155 393 (rád se podělím o mé nezapomenutelné příjemné zážitky při navrácení ztraceného zdraví)